Witamy na stronach firmy SZUBIŃSKI & KOŚCIOWSKI

Jako firma handlowa ukierunkowani jesteśmy na sprzedaż szerokiego asortymentu techniki grzewczej i sanitarnej. Jako firma działamy na rynku od 2012 roku, a wcześniej zdobywaliśmy doświadczenie w branży pracując w wiodących na rynku Polskim firmach, dzięki czemu możemy stworzyć w pełni profesjonalną ofertę dla wymagającego klienta. Zaopatrujemy się bezpośrednio u producentów, co pozwala na zaproponowanie konkurencyjnej ceny.

Jako firma usługowa wykonujemy kompleksowe instalacje wodno-kanalizacyjne, cieplne, gazowe i klimatyzacyjne.

Nasz personel jak i współpracujące firmy instalatorskie zostały przeszkolone przez obecnych w naszej ofercie producentów w zakresie produkcji, zastosowań i sposobu montażu instalacji. Służymy Państwu profesjonalnym doradztwem technicznym przez cały czas trwania inwestycji. Staramy się zaproponować naszym klientom najlepsze rozwiązania systemowe i techniczne, które pomagają w podjęciu najkorzystniejszych dla Państwa decyzji. Oferujemy tylko profesjonalne produkty o sprawdzonej jakości.

Zachęcamy Państwa do umówienia się z naszym doradcą na terenie budowy. Pozwoli to nam na opracowanie kompleksowej oferty i przybliżenie standardów działania naszej firmy.

Proponujemy

  • bezpłatne doradztwo techniczne
  • bardzo atrakcyjne ceny
  • profesjonalne wykonawstwo
  • atrakcyjne systemy ratalne SYGMA, SANTANDER, CREDIT AGRICOLE
  • własny transport

Kontakt

SZUBIŃSKI & KOŚCIOWSKI
HURT DETAL
ul. Warszawska 153
26-600 Radom
kontakt@sk-kotly.pl

Telefony:
48 331 67 94
503 861 527
508 958 269

Godziny otwarcia sklepu:
Pon - Pt : 7.30-16.00
Sob. : 8.00 - 13.00